Künye Bilgileri - Turkishretail.com | Turkey`s Retail News Portal

Künye Bilgileri

Yönetim & Yayın Danışmanı
Okan ARAS
okan@pebev.com

Editörler
Özlem ELGÜN HARPUTLUOĞLU
ozlem@pebev.com
Fulya B. ÖZTÜRK
fulya@pebev.com
Uğur TATLI
ugur@pebev.com

Teknik ve Görsel Yönetmen
Yaren ÖZ
yaren@pebev.com

Satış Grup Yönetmeni
Funda BAYRAKTAROĞLU
funda@pebev.com

Reklam ve Sponsorluk
Duygu TEZEL ÇOBAN
duygu@pebev.com
Asiye KARADEMİR
asiye@pebev.com

Muhasebe
Belkıs BARUT
belkis@pebev.com

Hukuk
Hasan İCÖZ
 

Top Stories